Jak reklamovat zboží

Veškeré odeslané zboží pečlivě kontrolujeme a balíme, nicméně i tak se může stát chybička a proto je pro Vás samozřejmě k dispozici možnost dodané zboží reklamovat.

Zásilka se poškodila při přepravě

Viditelně poškozenou zásilku prosím nepřebírejte, nebo alespoň v případě převzetí uveďte v přepravním listu řidiče poznámku "převzato s výhradou", urychlíte tak vyřízení reklamace s dopravcem. Poškozený obal ani štítky prosím nevyhazujte a vše nám nafoťte a zašlete fotodokumentaci na info@hexfit.cz

Dorazil nesprávný typ produktu nebo jste na zboží našli vadu?

Vyplňte prosím reklamační formulář a zašlete nám jej emailem společně s fotografiemi závad na info@hexfit.cz, následně se Vám ozveme s řešením reklamace a sdělíme další postup.
Reklamované zboží prosím nezasílejte sami zpět, dokud k tomu nebudete vyzváni.
Reklamace bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 kalendářních dnů ode dne přijetí reklamace.
 

Reklamaci prosím uplatňujte ihned, jak závadu objevíte. Pokud nám zasíláte reklamované zboží zpět, musí být čisté a hygienicky nezávadné.

Upozorňujeme, že za vadu nemohou být považovány změny vlastností zboží, které vznikly v důsledku nesprávného užívání, nesprávně zvolené velikosti a nevhodné údržby (např. praní oblečení na vyšší teplotu a otáčky, než je uvedeno na produktu), doporučujeme přečíst si článek Jak správně prát sportovní oblečení. Dále mechanické poškození (např. protržení zboží, odření, zatrhnutí) nebo běžné opotřebení (onošení, seprání loga v průběhu času apod.).
 
 
Ke stažení:
 

reklamační formulář