Náš příběh

Jak vznikla značka HEXFIT?

Značku HEXFIT založila jedna z vás - žena, pro kterou je už mnoho let cvičení její vášní, a většinu jejího šatníku tvoří fitness oblečení.
 
Zakladatelka Kristýna: "Za roky cvičení jsem vyzkoušela snad stovky sportovních legín, ale stále jsem na českém trhu nenacházela takové, které by 100% splňovaly to, co jsem od nich očekávala. V komunitě cvičících žen se pohybuji už dlouhá léta, což mi dalo ucelenou představu o tom, jak si ženy představují dokonalé sportovní legíny a jaké by měly mít vlastnosti. A tak jsem se rozhodla přijít s vlastní značkou sportovního oblečení, které bude nejen kvalitní a funkční, ale zároveň podtrhne krásu ženské postavy. Třešničkou na dortu bylo navržení designových sportovních pomůcek, které dosud žádná jiná značka v ČR nenabízí."

Můj nejoblíbenější outfit?

Jako většina cvičících žen preferuji spíše tmavší barvy, nejčastěji mě tak ve fitku potkáte ve tmavě šedých legínách Duality a černém crop topu Euphoria.
 
fitness-obleceni-damske-2

Proč podpořit naši značku nákupem?

  • zakládáme si na osobním přístupu - nejste pro nás jen jedním z mnoha zákazníků, jste osobou, jejíž podpory si vážíme a uděláme maximum pro její spokojenost a rádi s čímkoliv obratem poradíme
  • naše oblečení vás nezklame, víme, co přesně je třeba, abyste se v oblečení cítily příjemně a sebevědomě
  •  ekologické dárkové balení ZDARMA ke každé objednávce - každý balíček balíme láskou, pečlivostí a ohledem na zdraví naší planety
  • do každého balíčku přidáváme osobní vzkaz určený přímo pro vás a drobný dáreček sladěný s vaším novým outfitem
  • na vašem názoru nám záleží - značku HEXFIT chceme vyvíjet společně s vámi a každý váš podnět si rádi vyslechneme, na našem instagramu také pravidelně pořádáme ankety a diskuze, jaké zboží a barvy by se vám líbily v sortimentu.

Proč má naše fitness značka logo jelena?

Zakladatelka je velkou milovnicí a ochránkyní zvířat a jeleni patří mezi její nejoblíbenější :)
 
odporova-guma-duhova