Eco-friendly eshop

Na naší planetě nám záleží

Při nákupu v eshopu HEXFIT.CZ si můžete být jistí, že podporujete značku, která je založená na ekologickém přístupu k naší planetě, používá recyklované nebo obnovitelné obaly a materiály pocházející z FSC® produkce.

Žádné plastové visačky 

Snažíme se použití plastů eliminovat na minimum, proto jsme vsadili na udržitelný přístup, i co se týče visaček na našem oblečení. Visačky jsou z FSC® papíru a drží je bavlněná šňůrka. Všimli jste si, že většina oděvních firem používá plastové visačky (ať už šňůrku, nebo plastovou kartičku)? Tomu se my vyhýbáme.
 
visacky-na-obleceni-ekologicke

Ekologické dárkové balení zásilek zdarma

Znáte to, když si v některých eshopech musíte připlatit za ekologické balení? U nás nemusíte, bereme to jako samozřejmost a žádné příplatky neúčtujeme.
 
Vaše zásilky balíme zásadně do ekologických obalů a s láskou, aby pro vás byla radost je rozbalovat. 
 
Ozdobný balící papír má certifikaci FSC®, což znamená, že je vyroben ze dřeva, které pochází z lesa FSC®, kde není káceno více dřeva, než může les reprodukovat. To znamená lepší ochranu života zvířat a rostlin a také to, že všichni lesníci mají náležité školení, bezpečnostní vybavení a slušnou mzdu.
 
Využíváme papírové krabice vyplněné recyklovaným papírem a přelepené papírovou páskou, menší balíčky posíláme ve speciálních 100% kompostovatelných obálkách a 100% recyklovatelných obálkách z polyethylenu s nízkou hustotou (LDPE), tyto obálky můžete následně vyhodit do žlutého kontejneru na plasty. 
 
eco-friendly-eshop
 
Více se dočtete v článku Jak ekologicky balíme zásilky

Udržitelné sportovní oblečení

Momentálně usilovně pracujeme na nové kolekci ekologického sportovního oblečení pro ženy, které je vyrobené z recyklovaných materiálů.
Věděli jste, že recyklované plastové lahve lze za použití nejvyspělejších technologií transformovat na vlákna, která se následně využijí pro výrobu funkčního oblečení
Zvolili jsme absolutní špičku mezi recyklovanými materiály, můžete se tak těšit na udržitelné fitness oblečení s excelentními vlastnostmi - příjemné na dotek (bude jako vaše druhá kůže), rychleschnoucí, neprůsvitné a maximálně prodyšné. 
Na vašem názoru nám záleží, proto se pravidelně na našem instagramu můžete zapojit do hlasování o tom, jaké barvy nebo střihy byste si přáli vidět u nás v eshopu. 
 
udrzitelne sportovni obleceni
 
Vážíme si každé vaší objednávky a děkujeme, že myslíte na zdraví naší planety.

HEXFIT - spojení sportu, ženskosti a ekologie