Set na cvičení - proč je skvělou volbou do posilovny?

Přemýšlíte, co si vzít do posilovny, abyste se cítila pohodlně a sebevědomě? Set na cvičení je tím pravým, co hledáte. Přečtěte si, jaké jsou jeho přednosti a jak poznat kvalitní fitness set, který bude tak příjemný, že ho nebudete chtít sundat. 

1) Maximální pohodlí při sportu

Set na cvičení zpravidla sestává ze sportovních legín a podprsenky nebo topu. Alfou a omegou je jeho materiál, který bude určovat, jak se v oblečení budete cítit a jaké bude mít vlastnosti. Fitness set z kvalitního materiálu bude na dotek hebký, příjemný, nebude vás omezovat v pohybu a nebudete muset řešit neustálé popotahování sjíždějících legín nebo mokré fleky od potu. Levné materiály se rychle vytahají, pomalu schnou a mohou prosvítat a škrábat na kůži. Kvalitní set na cvičení bude jako vše druhá kůže a na sobě ho ani neucítíte.

fitness-sety-na-cviceni

2) Sportovní podprsenka s vysokou oporou ochrání prsa před gravitací

Gravitace je neúprosná a při sportu dostává kůže v oblasti prsou pořádně zabrat, správná sportovní podprsenka je proto nezbytností. Sportovní set zahrnuje funkční podprsenku s optimální oporou, která saje pot a udrží prsa na svém místě. Pokud nevíte, jaký střih a typ opory zvolit, přečtěte si náš článek Jak správně vybrat sportovní podprsenku.

3) Větší sebejistota

To, co máme na sobě, se podílí na tom, jak se cítíme. Dokonale padnoucí set na cvičení skryje nedokonalosti a podtrhne vaše přednosti, nebudete se tak ve veřejné posilovně cítit tolik nejistě. S nejistotou bojují zejména ženy, které se sportem teprve začínají a na prostory posilovny si zvykají. Jak známo, barvy ovlivňují naše pocity, pokud chcete dobít energii, sáhněte po mentolových legínách a podprsence, černý sportovní set vás zase vyburcuje k lepšímu výkonu. Pokud se naopak potřebujete zklidnit na hodině jógy, sáhněte po bílé, hnědé nebo pastelově růžové.

sety-na-cviceni 

4) Větší motivace ke cvičení

Mít něco hezkého na sebe dokáže být samo o sobě skvělou motivací ke cvičení. Znáte ten pocit, kdy se vám na trénink zrovna dvakrát nechce? Kolikrát stačí pořídit si krásný set na cvičení a budete se těšit, až nové kousky konečně vynesete mezi lidi a zacvičíte si v nich. Čili, pokud vám chybí motivace, omrkněte nové fitness oblečení.

5) Lepší výkony

Ať už posilujete, běháte, nebo třeba cvičíte jógu, potřebujete pro svůj výkon sportovní set se specifickými vlastnostmi, které vám pomohou dosáhnout lepšího výkonu. Důležité jsou funkce jako odvádění potu a rychloschnutí. Kvalitní sportovní oblečení navíc bude při tréninku držet na svém místě, takže vám odpadá starost s věčným popotahováním sjíždějících legín a stahováním vyhrnující se podprsenky.

Co by měl splňovat dokonalý set na cvičení?

Dlouho jsme přemýšleli, jak navrhnout sportovní set, který by byl jako šitý na míru ženským potřebám, až vznikly jedinečné fitness sety HEXFIT. Byly navržené tak, aby podtrhly krásu ženských křivek – legíny stáhnou pas, skryjí celulitidu a opticky zakulatí zadeček, sportovní podprsenky zdůrazní krásu vypracovaných zad a zpevní poprsí. Zároveň disponují vynikajícími funkčními vlastnostmi, jako je rychlé odvádění potu a schnutí a potřebná opora.

sety-na-cviceni_1

Sportovní sety HEXFIT